Запрошую вас вигідно і незабутньо відпочити влітку в легендарних містах України.

Не хотілося б, аби ви витрачали на свій літній відпочинок надмірно великі гроші: багато можна отримати за символічну ціну, а то й взагалі безкоштовно.

Як заощадити і красиво відпочити? Простий рецепт від організатора табору. Вивчити мову есперанто на хоча б розмовному рівні. Це не важко, особливо коли знаєте будь-яку західноєвропейську мову. А якщо не знаєте, все одно візьміться за есперанто, і потім вам буде легко даватися будь-яка бажана європейська мова. Купити або взяти напрокат палатку, спальний мішок і туристський килим. Поїхати до табору одного з міст, що зазначені на першій сторінці цього сайту.

Яка буде нагорода за слухняність? Як уже згадував: незабутній відпочинок, ви його будете пам'ятати все літо і навіть довше. Знайомство з цікавими людьми з різних кутків України, а якщо поталанить -- то не лише України, оскільки есперантистів вистачає по всій земній кулі. Знайомство може стати міцною дружбою, а кому поталанить, то і родинними взаєминами. Як належить туристам, дізнаєтеся багато цікавого про історію міст, де відбувається табір.  

І на цьому я, напевно, зупинюся. Оскільки, як дозволю собі стукати по клавішах більше, то просто позбавлю вас стимулу вивчати мову, а потім використовувати її хоча б для прочитання решти сайту.

Переговори з організатором табору з приводу майбутнього відпочинку у таборі ведуться лише мовою есперанто. Для тих, кто лише починає вчити мову, пропонується доволі зручний словник. Також пропонується гарний підручник і благодійна допомога організатора з перевірки ваших успіхів під час удосконалення мовних навичок (під час листування за адресою tourmaestro79@gmail.com).

На цьому всім дружнє привітання.

Організатор табору

Ігор Глаголевський

tourmaestro79@gmail.com

skype: iglagolПОВЕРНУТИСЯ